aktualności

DRUŻYNOWE ZWYCIĘSTWO NA TURNIEJU KARATE W BĘDZINIE

06-03-2018 23:6:6

Podczas odbywającego się w Będzinie Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin pierwsze miejsce drużynowo zajęli reprezentanci Dąbrowskiego Klubu Karate, zdobywając grad medali w konkurencjach kata i kumite.

Miejsca medalowe w konkurencjach zajęli:
czytaj dalej

SEMINARIUM KARATE: ŚLADAMI SOSAI OYAMY 2018

13-02-2018 23:13:13

Seminarium Karate „Śladami Sosai Oyamy” skupiło blisko 80 karateków chcących doskonalić swoje umiejętności.

Podczas seminarium uczestnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne w zakresie kata i kumite. Wyróżnienia odebrali najbardziej zaangażowani zawodnicy a także osoby wspierające działalność szkoleniową zrzeszone w ramach Klubu Stu.

czytaj dalej

PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW EUROPY

13-02-2018 23:13:13

Trzech reprezentantów Dąbrowskiego Klubu Karate w tym dwóch zawodników Zuzanna Wróbel i Maciej Stefaniak wzięło udział w Ogólnopolskim Seminarium z udziałem 103 zawodników i trenerów biorących udział w przygotowaniach do ME i MŚ.

czytaj dalej

FINAŁ ZIMOWEJ AKADEMII KARATE

13-02-2018 23:13:13

Ostatni feryjny trening, pokazy oraz uroczyste podsumowanie zakończyły zajęcia w Zimowej Akademii Karate.

Feryjne treningi w Akademii Karate zgromadziły wielu chętnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej i Będzina chcących bezpłatnie sprawdzić czym jest karate i czy jest to dla nich. Dwa tygodnie zajęć prowadzone było w Dojo Koszelew w grupach z podziałem na wiek uczestników. Najmłodszy uczestnik miał 3,5 roku, najstarszy nie pamięta kiedy ukończył 60 lat. Treningi miały charakter otwarty i były tak prowadzone aby jak mówili instruktorzy „każdy mógł dać radę”.

czytaj dalej


 Gdzie ćwiczyć
 


karate
joga
nordic
banner
banner
banner
banner
..