aktualności

KARATECY Z DĄBROWY GÓRNICZEJ ZDOBYLI DWA MEDALE W MISTRZSTWACH EUROPY

10-10-2021 16:10:10

Do składu Reprezentacji Polski na 34. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Świnoujściu zostali powołani czterej zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate: Maksymilian Olczyk, Mikolaj Michalik, Igor Klimczyk oraz Jakub Wiślak, wszyscy na co dzień trenujący w Akademii Karate Kyokushin. Dwaj z nich stanęli na podium, zdobywając miejsca medalowe.

czytaj dalej

KARATECY WYSTARTUJĄ W MISTRZOSTWACH EUROPY

11-09-2021 00:11:11

Czterech reprezentantów Dąbrowskiego Klubu Karate trenujących w Akademii Karate Kyokushin zakwalifikowało się do startu w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które odbędą się 24-25 września w Świnoujściu. Trwają ostatnie dni  przygotowań przed zawodnikami. Dla klubu ta fantastyczna wiadomość zbiega się z rocznicą obchodów 35 lat działalności.
czytaj dalej

SUKCESY ZAWODNIKÓW DĄBROWSKIEGO KLUBU KARATE

07-07-2021 15:7:7

Kolejny bardzo dobry start zaliczyli reprezentanci Dąbrowskiego Klubu Karate trenujący w Akademii Karate Kyokushin podczas Ogólnopolskiego Turnieju Sari Cup w Żorach. Pośród ponad 320 startujących zawodnicy zdobyli 6 medali startując w konkurencjach kata i kumite.

Miejsca na podium zajęli:

czytaj dalej

SUKCESY W PUCHARZE ŚLĄSKA KARATE KYOKUSHIN

10-06-2021 01:10:10

Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy Dąbrowskiego Klubu Karate trenujący w Akademii Karate Kyokushin, którzy zakwalifikowali się do  startu w Pucharze Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin w Katowicach. Reprezentanci klubu zdobyli 5 medali stając na podium,  wszyscy weszli do ćwierć finałów w kumite. Trzech reprezentantów zakwalifikowało się do finału kata.

czytaj dalej

TRZY POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA MŁODZIKÓW

10-06-2021 01:10:10

Zobacz więcej zdjęć w

W czasie rozgrywanego w Katowicach Pucharu Śląska Dzieci i Młodzieży odbyło się  oficjalne wręczenie powołań do Kadry Śląska Młodzików Karate Kyokushin.

czytaj dalej


 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..